ورق خام ایرانی ۱۶ میلیمتر

فروشنده: مدیر سایت
موجود در انبار
  • ارسال توسط فراوود
بازگشت
مدیر سایت
بازگشت
  • ارسال توسط فراوود
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فراوود تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فراوود در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

توضیحات

فروش ورق خام ایرانی ۱۶ میلیمتر

ورق MDF با سایز ضخامت ۱۶ میل اغلب در مبلمان و دکوراسیون استفاده می شود، برای سایت یک کتابخانه یا پیشخوان کاربران ورق های یک سایز بالا یا پایین تر را ترجیح می دهند، هر چند که ورق ۱۶ میلیمتر هیچ وقت جایگاه خود را در بین همکاران ما از دست نمیدهد چون به سادگی ماشین کاری می شود و با دستگاه CNC می توان به آن شکل مناسب مورد نظر را داد، این ورق به راحتی روکش می شود و تقریبا در این ضخامت می توان با هر نوع دستگاه روکشی آن را تزیین کرد، البته کابران خانگی هم می توانند مطمئن باشند که می توانند این سایز ضخامت را بدون شکم دادن در ابعاد کامل خود استفاده کنند و برای تزیین از رنگ و یا روکش های پشت چسب دارد بهره بگیرند.

ورق با ضخامت ۱۶ میلیمتر در ایران با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین را می توان در سبد محصولات خیلی از کارخانه های داخل کشور دید، این ورق مثلا توسط شرکت فرامید، فراوود، تیسان و یا حتی AGT ایران تولید می شود، بهترین گزینه های ایرانی از ورق را هم می توان ایزوفام، شرکت آیدا چوب و گلستان ذکر کرد. کارخانه های ام دی اف سازی داخل کشور می توانند گزینه های خاص را که اغلب ورق های خارجی را متمایز می کند مانند ضد آب بودن را هم به صورت ثابت به عنوان یکی از گزینه های کاربردی خود داشته باشند. تقریبا هر نیازی که مصرف کنندگان داخلی دارند را شرکت های داخل تامین می کنند و بهتر است از تولیدات کشور خودمان برای حمایت خرید کنیم تا ورق های چینی و ترک که اتفاقا آنقدر که تبلیغ می شوند هم بهتر از ورق های ام دی اف ایرانی نیستند.

ضخامت ورق های خام ایرانی ۱۶ میل ممکن است دقیق نباشد و نسبت به کیفیت تولید ۰٫۳ تا ۰٫۷ (+ -) میل فرق کند

ویژگی های ورق های خام ایرانی

  • ضخامت: بین ۳ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر (در برخی موارد ۳۲ میلیمتر)
  • تولید کنندگان: ام دی اف خام گلستان، ام دی اف ایزوفام، ورق ام دی اف نقطه، ورق ام دی اف آیداچوب، ورق MDF خام فرامید، تیسان، AGT
  • ابعاد و اندازه: اغلب ورق های خارجی ۲۴۴×۱۸۳ سانتیمتر
  • نوع روکش گذاری در این سایز: ملامینه، شبه ملامینه، کاغذی-روغنی، ۳D، خاتم، طرحدار و…
  • خصوصیات منحصر به فرد: مقاوم در برابر رطوبت، مقارم در برابر آتش، مقاوم در برابر حشرات

نمایش ویدئو در سایت فراوود

برای دریافت لیست قیمت ورق ام دی اف اینجا کلیک کنید

شناسه محصول: 180