ورق خام خارجی ۱۸ میلیمتر

فروشنده: مدیر سایت
موجود در انبار
  • ارسال توسط فراوود
بازگشت
مدیر سایت
بازگشت
  • ارسال توسط فراوود
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار فراوود تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک فراوود در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

توضیحات

فروش ورق خام خارجی ۱۸ میلیمتر

ام دی اف یک محصول بسیار پر کاربرد است که به نظر می آید محصول رنسانس دوران ما باشد، آنقدر که ورق های فلزی و ام دی اف در این جهان و دوران مورد استفاده قرار می گیرند شاید هیچ محصول دیگری به این حد بهره برداری نشده باشد، به همین نسبت البته در حال آسیب به کره زمین هم هستیم اما خوشبختانه همزمان با قوانین جدید به اندازه قطع درختان در کشور های پیشرفته برنامه هایی برای تولید جنگل ایجاد شده است. گذشته از میزان کاربری ورق های ام دی اف باید به این نکته توجه کنید که این ورق ها که در حال حاضر از آنها صحبت می کنیم بدون روکش هستند و برای پروژه های کوچک و خانگی کاربرد دارند، یا اینکه برای آن دسته از مشتریانی که خودشان دستگاه روکش دارند و یا از روکش های پشت چسب دار آماده بهره می گیرند.

فاصله کیفیت بین ورق های خارجی و ایران بخصوص در مورد ورق های خام خیلی زیاد نیست و تاثیر آنقدر نیست، به همین روی پیشنهاد می کنیم که از برند های داخلی حمایت کنید البته به شرط اینکه آنها هم در تولید جنگل و بازیافت ورق های ام دی اف قدمی بردارند. معمولا شرکت های ایرانی که دستگاه و امکانات روکش ورق دارند نیز از مشتریان ورق های خام ام دی اف می باشند. یک ورق با کیفیت خارجی به راحتی برش می خورد و در دستگاه CNC به خصوص برای همکارانی که کارهای ظریف دکوراسیون انجام میدهند به راحتی ماشین کاری می شود و خروجی قابل قبول و با کیفیتی را ارائه می دهد.

ضخامت ورق های خام ۱۸ میل ممکن است دقیق نباشد و نسبت به کیفیت تولید ۰٫۳ تا ۰٫۷ (+ -) میل فرق کند

ویژگی های ورق های خام خارجی

  • ضخامت: بین ۳ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر (در برخی موارد ۳۲ میلیمتر)
  • تولید کنندگان: ام دی اف خام واناچای، ام دی اف خام سوماترا، ام دی اف خام شرکت های ترکیه ای، ام دی اف خام شرکت های اروپایی
  • ابعاد و اندازه: اغلب ورق های خارجی ۲۴۴×۱۸۳ سانتیمتر
  • نوع روکش گذاری در این سایز: ملامینه، شبه ملامینه، کاغذی-روغنی، ۳D، خاتم، طرحدار و…

نمایش ویدئو در سایت فراوود

برای دریافت لیست قیمت ورق ام دی اف اینجا کلیک کنید

شناسه محصول: 188